,,ATSKLEISTOS KAUKĖS – ATVIROS ŠIRDYS”

Mokyklai bendradarbiaujant su edukaciniu teatru ,,Ridikėlių mokyklėlė”, pradėtas nuotolinių teatro pamokų projektas – ,,Atskleistos kaukės – atviros širdys”. Projekte dalyvauja ketvirtokai, lankantys kryptingo meninio ugdymo pamokas. Per šį laikotarpį mokiniai jau spėjo susipažinti su lėlių teatro specifika, skirtingais lėlių valdymo būdais ir žanrais, pasaulio lėlių teatro kūrėjais. Taip pat buvo pristatytas kūrinys, kuriuo remiantis mokiniai kurs spektaklį. Tai įstabi F. David istorija – ,,Berniukas ir jo mylinti širdis”.

Projekto tikslas – teatrinėmis išraiškos priemonėmis apjungti įvairių pradinėse klasėse mokomų dalykų (dailės ir technologijų, muzikos, šokio ir fizinio ugdymo, lietuvių kalbos) žinias, mokėjimus ir įgūdžius bei ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas ir gebėjimus. Todėl mokiniai kiekvieną susitikimą dalinasi savo įspūdžiais, mintimis bei patirtimi. Projekto metu vaikai patys kurs lėles, kaukes, dekoracijas. Projektinė veikla planuojama iki pat gegužės mėnesio, kuomet mokyklos bendruomenei bus pristatytas mokinių kurtas spektaklis.

Ridikėlių mokyklėlės aktoriai Indrė ir Remigijus labai dėkingi l. e. direktoriaus pareigas D. Šlėderiui, teatro mokytojai V. Meškaitienei ir pradinių klasių mokytojai J. Daniliauskienei už suteiktą galimybę dalintis savo patirtimi, kurti bei realizuoti savo kūrybines idėjas.

 

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.