TARPTAUTINIŲ EDUKACINIŲ KONKURSŲ „OLYMPIS 2017 – Rudens sesija“ REZULTATAI

Konkursuose dalyvavo 388 mūsų  I – X klasių mokiniai. Tarp konkursuose dalyvavusių 905 šalies švietimo įstaigų Šakių „Varpo“ mokykla pagal laimėtus 315 diplomų Lietuvoje užėmė 26 vietą (81 proc. dalyvavusių konkursuose laimėjo diplomus).

Marijampolės apskrityje mūsų mokykla yra I vietoje iš 64 dalyvavusių švietimo įstaigų.  
I laipsnio diplomus su medaliu laimėjo:
3 b kl., Kotryna Kajackaitė, lietuvių kalba; matematika; informacinės technologijos; biologija.
7 kl., Gabija Jakaitė, matematika, informacinės technologijos.
10 b kl., Eglė Gerdžiūnaitė, anglų kalba;  matematika.
1 kl., Simona Kardauskaitė, matematika.
1 kl., Aušra Antanaitytė, biologija.
2 a kl., Austėja Čebanauskaitė, anglų kalba.
2 a kl., Linas Vizgirda, lietuvių kalba.
2 a kl., Vainoras Mažeika, matematika.
2 b kl., Adelina Grigaliauskaitė, matematika.
2 b kl., Vaida Zelenkovaitė, lietuvių kalba.
3 a kl., Nojus Dražba, lietuvių kalba.
3 b kl., Adomas Vaikšnoras, matematika.
3 b kl., Luknė Veikšaitė, biologija.
3 b kl., Luknė Veikšaitė, lietuvių kalba.
3 c kl., Gabrielė Blažaitytė, anglų kalba.
3 c kl., Kipras Stankaitis, lietuvių kalba.
3 c kl., Haroldas Stanaitis, lietuvių kalba.
4 kl., Valerija Mieliauskaitė, anglų kalba.
7 b kl., Viltė Ažukaitė, lietuvių kalba.
8 kl., Gabija Bacevičiūtė, anglų kalba.
Mokytojos V. Čereškevičienė, V. Gurgždaitienė, L. Valuckienė, R. Gudaitienė, A. Demenienė, N. Ulinskienė, V. Venienė, Ž. Pieniutaitė, B. Triušinskienė, A. Kriaučiūnienė, L. Žurauskienė, A. Celskytė, R.Endriukaitienė.

Lentelė

Mokytojos V. Čereškevičienė, V. Gurgždaitienė, L. Valuckienė, R. Gudaitienė, A. Demenienė, N. Ulinskienė, V. Venienė, Ž. Pieniutaitė, B. Triušinskienė, A. Kriaučiūnienė, L. Žurauskienė, A. Celskytė, R.Endriukaitienė, A. Ščajevienė, D. Mažeikienė, D. Sabaliauskienė, G. Augaitienė, I. Ažukienė, J. Janušaitytė, R. Vensienė, R. Bartkuvienė, Ž. Kazlauskienė.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.