TARPTAUTINĖS KINGS OLIMPIADOS 2017 m. RUDENS SEMESTRO FINALAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Tarptautinės olimpiados KINGS organizatoriai dėkoja, kad Šakių „Varpo“ mokykla aktyviai bendradarbiauja ir inovatyviai prisideda prie KINGS olimpiados organizavimo bei skatina mokinius dalyvauti, išbandyti savo gebėjimus matematikos ir anglų kalbos olimpiadose“, – rašoma padėkoje mokyklai. Organizatorių laiške skaitome, kad jie džiaugiasi galėdami į mokyklą atsiųsti dokumentus, patvirtinančius mokinių akademinius pasiekimus ir tai, kad jie sėkmingai tobulėja su KINGS.
Tai patvirtina šie apdovanojimai:
Smiltė Bacevičiūtė (5 a kl.), Amanda Endriukaitytė (5 a kl.), Jonas Jasaitis (4 a kl.), Liutauras Mureika (6 a kl.), Milena Masteikaitė (10 b kl.) – sertifikatas už sėkmingą dalyvavimą KINGS anglų kalbos olimpiadoje ir diplomas už labai gerą pasirodymą ir pasiektą II žinių lygmenį.
Eglė Gerdžiūnaitė (10 b kl.), Paulius Dražba (6 b kl.) – sertifikatas už sėkmingą dalyvavimą KINGS anglų kalbos olimpiadoje ir diplomas už labai gerą pasirodymą ir pasiektą III žinių lygmenį.
Ūla Blinkevičiūtė (5 a kl.), Austėja Litvinaitė (5 a kl.), Augustė Mozuraitytė (5 a kl.) – diplomas už labai gerą pasirodymą KINGS matematikos olimpiadoje ir pasiektą II žinių lygmenį.
Ugnė Vaitonytė (5 b kl.), Liutauras Mureika (6 a kl.) – diplomas už labai gerą pasirodymą KINGS matematikos olimpiadoje ir pasiektą III žinių lygmenį.
Mokytojos J. Poderienė, R. Gudaitienė, R. Grybienė, V. Gurgždaitienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KINGS olimpiadų rudens semestro kvalifikaciniame etape dalyvavo 756 mokyklos, 28000 mokinių, kuriuos ruošė  1570 mokytojų. 6500 mokinių dalyvavo olimpiados finaluose.

 

 

 

 

 

 

 

Organizatoriai jau kviečia 2 – 12 klasių mokinius dalyvauti nemokamame kvalifikaciniame 2018 m. pavasario ture kovo 12 – 30 dienomis internetu www.kings.lt. Kreipkitės į savo anglų ir matematikos mokytojas ir jos jus užregistruos.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.