KUKARSKĖS SENELIŲ GLOBOS NAMUOSE

Artėjant šviesiausiai metų šventei  Šv. Kalėdoms,  daugelio žmonių širdys atsiveria gerumui, todėl prieš šventes stengiamės aplankyti ir suteikti vilties tiems, kurie jos itin laukia. Projekte „Erasmus+“ dalyvaujantys 5c klasės mokiniai ir jų auklėtoja R. Čižauskienė, keletas mokinių savanorių bei socialinė pedagogė D. Bataitienė, gražiausių ketinimų vedami, gruodžio 12 dieną leidosi kelionėn į Kukarskės globos namus.

Atvykusius pasitiko darbuotoja Raminta, kuri palydėjo į salę. Ten mūsų laukė šilti viltingi žvilgsniai. 7b klasės mokinės Augustė, Bernardina ir Deimantė globos namų gyventojams sekė sakmę apie Adventą, Viltį ir Laukimą. 8b klasės mokinė Lina atliko kūrinį pianinu, penktokai deklamavo eiles ir kartu su visais globos namų gyventojais padainavo nuotaikingą dainą apie Kalėdų eglutę. Garsiais plojimais į salę susirinkę sutiko ir palydėjo 7b klasės mokinę Kamilę, cirko „Šypsena“ artistę, kuri pademonstravo keletą akrobatinių triukų, stebino visus savo lankstumu.

Po programos mokiniai visus apdovanojo tradiciniais kūčiukais ir mandarinais bei savo gamintais atvirukais, visų kambarius papuošė ,,Varpo‘‘ mokyklos kalendoriais. Globos namų gyventojų rankos glaudė delnuose kūrybine kibirkštėle sušildytus sveikinimo atvirukus. Darbuotojos mums aprodė gyventojų kambarius, fotografijų parodą ir padėkojo už apsilankymą, įteikdamos saldžių dovanų. Visi kartu  sudainavę dar porą linksmų kalėdinių dainų atsisveikinome, sutarę čia sugrįžti pavasarį.

Gera daryti gerus darbus vien dėl to, kad žinai, jog tai suteikia daug laimės ne tik kitam, bet ir pačiam.

Augustė Bataitytė, 7b klasė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.