KONFERENCIJA

 

Balandžio 6 d. mūsų mokykloje vyko Kokybės siekiančių mokyklų klubo konferencija „Duomenimis grįstas tobulinimas. Mokyklų praktika“. Kartu su klubu, kurios narė yra ir mūsų mokykla, konferenciją organizavo Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, Ugdymo plėtotės centras ir Prienų švietimo centras.

 

Renginį pradėjo klubo prezidentė R. Pavlavičienė ir mokyklos direktorius V. Daniliauskas, šventinę dalį patikėjęs mokytojos V. Meškaitienės kryptingo teatrinio ugdymo mokiniams, kurie parodė meninę kompoziciją.

 

 

 

 

 

 

Konferencijos dalyvius sveikino Šakių rajono savivaldybės meras E. Pilypaitis ir savivaldybės švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas E. Pauliukėnas.
Apie vertinimo ir tobulinimo sąveiką kalbėjo NMVA Mokyklų įsivertinimo skyriaus metodininkė J. Tumlovskaja. Po to konferencijos dalyviai dirbo grupėse, dalinosi duomenų panaudojimo mokyklos tobulinimui ir pažangai patirtimi, diskutavo, kas mokykloms galėtų ir turėtų teikti pagalbą ir koks jos poreikis. Po pietų pertraukos ir pasivaikščiojimo po mokyklos erdves apibendrinta grupių  medžiaga pristatyta konferencijos dalyviams.
Po UPC Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus metodininkės V. Kamenskienės pranešimo „Mokyklų veiklos tobulinimo pagalbos galimybės“ konferencija apibendrinta interviu būdu.

Dariau Pavalkio nuotraukos

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.