KOMPIUTERINĖS GRAFIKOS KONKURSAI

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja  respublikiniuose kompiuterinės grafikos konkursuose.

Konkurse „Žiemos fantazija“ atviruką, koliažą ar animaciją galėjo talpinti kiekvienas, todėl dalyvavo daugiau nei šešiasdešimt 5 – 9 klasių mokinių (mokytojos Inga Ažukienė ir Laima Valuckienė). Nors prizinių vietų nelaimėjome, bet visi įdėję savo darbą interneto svetainėje http://kaledos.nkkm.lt/ gavo po padėkos raštą už dalyvavimą konkurse. 

Respublikiniame skaitmeniniame konkurse „Įjunk Kalėdas!“, kuriame galėjo dalyvauti tik vyresni nei 14 metų mokiniai, I-ojo etapo nugalėtoja savivaldybėje tapo mūsų mokyklos 8 a klasės mokinė Viltė Lazdauskaitė (mokytoja Inga Ažukienė). Moksleivė ir jos mokytoja vasario 13 dieną vyks į diplomų ir prizų įteikimo renginį Kazlų Rūdoje.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.