DRAUGŲ SAVAITĖ

Jau antri metai „Vaikų linija“ tęsia tradiciją, skelbdama kovą Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ. Siekdami mažinti patyčių paplitimą, turime dirbti visus metus, tačiau kovo mėnesį „Vaikų linija“ kviečia sutelkti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus. Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti, kad patyčių šalyje būtų mažiau. Todėl prie šios iniciatyvos jungiasi ir mūsų mokyklos bendruomenė. Kiekvieną kovo mėnesio savaitę bus rekomenduojama organizuoti ir dalyvauti įvairiose veiklose. Bendra laisvalaikio veikla taip pat sudaro sąlygas vaikams patirti pozityvių įspūdžių, mokytis būti kartu. Pirmoji šių metų kovo mėnesio savaitė „Varpe“ yra „Draugų savaitė“. Kviečiame pasidalinti savo gebėjimu puoselėti draugystę tiek su vaikais, tiek su kolegomis. Paskleiskime geros nuotaikos bei gerų santykių užkratą! Draugiškos ir džiugios savaitės! 🙂

KOVAS – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO

„BE PATYČIŲ 2020“

I savaitė (03 02 – 06)  DRAUGŲ SAVAITĖ

Draugas yra dovana, kurią pats sau įteiki. ( Robert Louis Stevenson)

Tikslas – draugiškų ir palaikančių santykių mokykloje / klasėje plėtojimas.

VEIKLOS:

  • Mokyklos draugiškiausio mokytojo/mokytojos rinkimai. Antradienį ir trečiadienį 5 – 10 klasių mokiniai slaptu balsavimu renka draugiškiausią mokyklos mokytoją. Balsavimas vyks po 3, 4, 5 pamokų prie mokyklos budėtojos.
  • Draugiškiausio mokinio/mokinės rinkimai klasėse. Kiekviena 5 – 10 klasė organizuoja savo klasėje rinkimus. Informacija su kandidatų pavardėmis kovo 6 dieną pristatoma į 103 kabinetą.
  • Akcija – žaidimas „Slaptas draugas“. Rekomenduojama šią savaitę kiekvienoje klasėje pažaisti šį žaidimą.
  • Kovo 6 dieną foto nuotraukų paroda „Mano geriausias draugas“. Kviečiame mokinius pasidalinti savo draugų – augintinių nuotraukomis. Jas pristatyti kovo 5 dieną į 103 kab.
  • 5 klasių berniukų tarpklasinės draugiškos kvadrato varžybos.
  • Antradienį (03- 03) pižamų diena. Organizuoja mokinių taryba.
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.