DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 6 ir 7 dienomis mūsų mokykloje vyko Šakių rajono bendrojo ugdymo mokyklų  pradinių klasių bei 2006 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs‘‘ estafečių varžybos. Pradinukų dalyvavo trys komandos, kurios rungtyniavo aštuoniose estafetėse. Mūsų mokyklos komanda, kurią paruošė mokytoja Rita Čižauskienė,  buvo nepralenkiama ir iškovojo pirmąją vietą. Komandos apdovanotos taurėmis, visi mokiniai medaliais.

Priekyje sėdi: Dovilė Lionaitė 3c kl., antroje eilėje iš kairės sėdi Vytautė Unguvaitytė 4b kl., Gabija Paičiūtė 3d kl., Enrika Stonkutė 3d kl., Gunda Rutkauskaitė 4b kl., Vaida Valkauskaitė 4d kl., Elzė Bublaitytė 3d kl. Stovi iš kairės Deividas Greičius 3d kl., Tomas Plioplys 4b kl., Augustas Stonkus
4a kl., Rokas Kažemėkaitis 4c kl., Kajus Milgevičius 3c kl., Erikas Puidokas 4c kl., Povilas Rutkauskas 4c kl.

 

Puikiai sekėsi ir vyresniems varpiečiams. Mūsų komanda užėmė pirmąją vietą, antri – lukšiečiai, treti – sintautiškiai.

„Varpo“ komandą, kurią treniruoja mokytojai  Rasa Matusienė ir Algirdas Ulinskas, sudarė Aušrinė Balčiūnaitė 7a, Augustė Mozūraitytė 6 a, Smiltė Bacevičiūtė 6 a, Vakarė Eidukaitytė 6 d, Marta Gruzdaitytė 6 a, Leonora Tarnauskaitė 6 a, Radvilė Unguvaitytė 6 a, Justas Maksvytis 6 d, Aretas Žemaitis 6 d, Deimantas Lažauninkas 6 d, Daumantas Žemaitis 6 d, Andrius Bezoraitis 6 a, Šarūnas Račiukaitis 6 a ir Tautvydas Vencius 6 c.

 Sveikiname ir džiaugiamės kartu su Jumis!

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.