100 IDĖJŲ LIETUVAI

Mūsų mokykla dalyvavo respublikiniame projekte „100 idėjų Lietuvai“, kurį inicijavo visuomeninė organizacija „Vilties žiedas“ . Projekto tikslas – parodyti, kad ir mažuose Lietuvos miestuose gyvenantys vaikai išradingi, kūrybingi bei žingeidūs. Pirmieji projekto užsiėmimai vyko mūsų mokykloje, vaikai  surašė savo idėjas ant ąžuolo lapų, iš jų buvo atrinktos geriausios, o jų autoriai buvo pakviesti  filmuotis ir pristatyti savo idėją. Tarp 100 geriausių pateko ir mūsų mokyklos atstovės  Emilija Karušytė  8a,  Gustė Pažereckaitė 8b, Saulė Tamulevičiūtė 8c , Viltė Ažukaitė 8b, Ula Lebežinskaitė 8c. Filmavimas vyko Kaune „Vilties žiedo“ patalpose, o filmukas su vaikų  idėjomis bus pristatytas gruodžio mėnesį  Seime.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.