Mokinių pasiekimai

PIRMOJI SĖKMĖ ŠIAIS MOKSLO METAIS

7b klasės mokinė Laura Sabaliauskaitė, 2013-2014 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio šuolio į tolį rungties čempionė, rugsėjo 8 d. su Lietuvos mokinių rinktine dalyvavo Lenkijoje vykusiose tarptautinėse mokinių lengvosios atletikos varžybose. Šuolio į tolį rungtyje Laura užėmė 6 vietą iš 8 dalyvių. Ją treniruoja mokytojas Algirdas Ulinskas.

Šakių JKSC taurės lengvosios atletikos varžybų 2014 m. rugsėjo 17 d. nugalėtojai ir prizininkai:

6a kl.:
Jonė Kymantaitė – II vieta 250 m bėgimo rungtyje;
Goda Beniušytė – II vieta kamuoliuko metimo rungtyje;
Rasa Grinevičiūtė – III vieta 1000 m bėgimo rungtyje.

7a kl.:
Liudas Balčiūnas – I vieta šuolio į tolį rungtyje, II vieta 250 m bėgimo rungtyje;
Paulius Bendžiūnas – III vieta 250 m bėgimo rungtyje.
Laura Sabaliauskaitė – I vieta šuolio į tolį rungtyje, I vieta 250 m bėgimo rungtyje;
Akvilė Andriukaitytė – I vieta šuolio į tolį rungtyje, I vieta 250 m bėgimo rungtyje;
Viltė Kaminskaitė – II vieta šuolio į tolį rungtyje, I vieta 1000 m bėgimo rungtyje;
Gintautas Vensas – III vieta šuolio į tolį rungtyje.

7d kl.:
Milda Šnipaitė – II vieta rutulio stūmimo rungtyje, III vieta kamuoliuko metimo rungtyje.

8a kl.:
Augustas Ruškys – I vieta 1500 m bėgimo rungtyje, III vieta šuolio į tolį rungtyje.

8b kl.:
Mindaugas Simokaitis – I vieta šuolio į tolį rungtyje, I vieta 250 m bėgimo rungtyje.

9a kl.:
Deividas Gustas – II vieta disko metimo rungtyje, III vieta ieties metimo rungtyje.

Treneris Algirdas Ulinskas

 

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS

Konstitucijos-egzaminas

Lietuvos Konstitucijos egzaminą rugsėjo 30 d. „Varpo“ mokykloje laikė 27 V-VII klasių ir 10 VIII-IX klasių drąsiausių mokinių, norėjusių pasitikrinti savo žinias. Pralaimėjusių nebuvo, o geriausiai sekėsi šiems mokiniams:

5-7 klasių
Milda Kriščiokaitytė, 7b kl. – 25 (pateko į II etapą!)
Kamilė Bakšytė, 7b kl. – 24
Valdas Palubinskas, 7b kl. – 22
Auksė Pažereckaitė, 7b kl. – 21
Augustė Ižganaitytė, 7d kl. – 20
Vakarė Rūsteikaitė, 7d kl. – 20
Dovilė Kudirkaitė, 7d kl. – 20
Mokytoja Daiva Bacevičienė

8-9 klasių
Gabija Zokaitė, 8c kl. – 20
Evelina Kudirkaitė, 8c kl. – 19
Kristina Gaižauskaitė, 8b kl. – 16
Erikas Puidokas, 8b kl. – 16
Augustas Švedas, 8b kl. – 16
Mokytojos Jolanta Kuncaitienė, Rita Mauzienė

SVEIKINAME!

konstitucija

 

7b klasės mokinė MILDA KRIŠČIOKAITYTĖ, nugalėjusi pirmajame Lietuvos Konstitucijos egzamino etape, sėkmingai įveikė ir antrąjį. Rezultatai puikūs, todėl tikimės, kad Milda bus pakviesta ir į baigiamąjį turą.

 

SVEIKINAME!

Sveikiname 6a klasės mokinę Godą Beniušytę, dalyvavusią plunksnaMarijampolės apskrities recenzijų konkurse „Mieliausias Elenos Spurgaitės kūrinys“. Goda pelnė padėkos raštą ir kelionę į spektaklį. Mokytoja Rita Endriukaitienė. Džiaugiamės!

 

PRIZAS

čekis2013 – 2014 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos asmeninių rungčių nugalėtojai Akvilė Andriukaitytė (7b kl.) ir Mindaugas Simokaitis (8b kl.) gavo sertifikatus visiems mokslo metams  nemokamai Čiku Raku spintelei asmeniniams daiktams mokykloje susidėti. Nenorėdami išsiskirti iš kitų, juodu jas išmainė į piniginį atitikmenį: į jų sąskaitas bus pervesta po 29 litus. Neblogas prizas!

PRIZININKĖS

prizininkesLapkričio 21 – 23 dienomis Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko tarptautinis cirko festivalis – konkursas  „CIRKO ŽIBURIAI-2014“, kuriame dalyvavo vaikai ir jaunimas  nuo 7 iki 19 metų. Jame puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos mokinės – Šakių cirko mokyklos auklėtinės.
5b kl. mokinė Agnė Palubinskaitė pelnė I vietą už aktorinį debiutą bei komisijos prizą už Pelenės vaidmenį, o akrobatės su šokdynėmis Kristina Gaižauskaitė (8b kl.) ir sesės dvynukės Agnė ir Ligita Palubinskaitės (5a kl.) iškovojo II vietą originalaus žanro kategorijoje.
Šakių cirko mokyklos festivalio programos „Pelenė“ bendraautorė – režisierė Vilija Meškaitienė.

KVADRATAS

Taurės

2002 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių komanda – rajono moksleivių kvadrato varžybų čempionė. Linkime sėkmės zoninėse varžybose!

kvadr1Nuotraukoje sėdi pirmoje eilėje iš kairės: Emilija Šuopytė, 6d, Beata Beatričė Šiuikaitė, 5a, Goda Beniušytė, 6a, Paulina Rudzevičiūtė, 6d, Aistė Puidokaitė, 6b, Miglė Lenktaitytė, 6c, Enrika Tonaitytė, 5b, Emilija Tonaitytė, 6b; antroje eilėje tupi: Raminta Liubinaitė, 6d, Karolina Bastytė, 6c. Mokytoja Rasa Matusienė.

2002 metų gimimo ir jaunesnių berniukų komanda – rajono moksleivių kvadrato varžybų vicečempionė.

kvadratas3Nuotraukoje iš kairės į dešinę stovi: Nedas Zarėnas, 6d, Martynas Martinaitis, 6b, Armandas Pėža, 5d, Erikas Paškevičius, 6a, Domantas Bastys, 6c, mokytoja Vitalija Gudzinevičienė, Arnas Šnipas, 5c, Rokas Pocevičius, 6b, Emilis Jokūbaitis, 6a. Iš kairės į dešinę guli: Tomas Dunaitis, 6d, Šarūnas Vaičiūnas, 6a.

2004 m. gimimo ir jaunesnių moksleivių komanda – rajono moksleivių kvadrato varžybų vicečempionė.

kvadratas1Nuotraukoje apačioje iš kairės į dešinę sėdi: Viktorija Švedaitė, 4a, Jorūnė Kaunaitė, 4b, Viktorija Gurajūtė, 4b, Aistė Urbonaitė, 4b, Gabija Jakaitė, 4b, Viltė Palubinskaitė, 5d. Viršuje iš kairės į dešinę: Žygimantas Juška, 4d, Matas Kavaliauskas, 4c, Matas Adomaitis, 4b, Benas Vaišvilas, 4b, Paulius  Mozūraitis, 4a, Kajus Gabrielius Čižauskas, 4a. Mokytoja Rita Čižauskienė.

OLIMPINĖS VILTYS

Iš Šiauliuose vykusių Lietuvos vaikų Olimpinių vilčių taurės Laura Sabaliauskaitėvaržybų rajonų grupėje 7b kl. mokinė Laura Sabaliauskaitė parsivežė aukso medalį: ji laimėjo I vietą šuolio į tolį rungtyje.

Goda Beniušytė (6a kl.) 600 m bėgimo rungtyje iškovojo IV vietą, o Gintautas Vensas (7b kl.) – VI vietą 60 m. bėgimo rungtyje. Mokytojas Algirdas Ulinskas.